У фейкових чат-ботах мешканці Рівненщини втратили десятки тисяч гривень

Поліція шукає зловмисників

Понад 84 000 гривень жителі Рівненського району віддали шахраям, які «працюють» через фейкові чат-боти.

Так, 35-річна жителька селища Клевань у чат-боті намагалася оформити матеріальну допомогу для багатодітних сімей. Перейшовши за посиланням, опинилася на веб-сайті, схожому на банківський, де і заповнила дані картки. Через деякий час виявила списання коштів — 24 000 гривень особистих та 29 000 — кредитних, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненщини.

Крім того, користуючись послугами чат-боту банку «на гачок» шахраїв потрапив і 48-річний житель селища Оржів. Для ідентифікації він ввів дані картки та коди, які прийшли у смс, а вже через кілька хвилин із картки зникло 30 800 гривень.

За обома фактами поліція відкрила кримінальні провадження. Правоохоронці встановлюють зловмисників.

Будьте пильні під час будь-яких операцій в інтернеті та дотримуйтесь правил кібергігієни, – нагадують поліцейські.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень