У чому різниця між двома сторонами алюмінієвої фольги: знають не усі

Для того, щоб страви швидше готувалися, варто зважати на те, яка сторона фольги тримає тепло

У металевої фольги, яка використовується під час приготування їжі, є матова і глянцева сторони. Для того, щоб правильно використовувати такий предмет на кухні, варто знати, у чому різниця між двома сторонами алюмінієвої фольги і яка сторона фольги тримає тепло.

Якщо ви випікаєте щось чи розморожуєте, то матова сторона поглинатиме більше випромінювання тепла та відбиватиме менше інфрачервоного тепла, тоді як блискуча сторона відображатиме більше обох.

 

Тому має сенс випікати та розморожувати матовою стороною догори, – зазначається у відео.

Є два способи використання фольги – блискучою стороною догори чи донизу. Одна сторона допомагає зберегти температуру їжі, а друга допомагає її знизити. Під час загортання продукту в фольгу матовою стороною назовні, а глянцевою – всередину, тепло може легко потрапляти всередину.

Це корисно, наприклад, під час приготування картоплі – можна загорнути кожну картоплину глянцевою стороною фольги всередину і запекти. У такому разі картопля буде добре приготовлена і не підгорить.

А якщо ви хочете загорнути у фольгу сандвіч, щоб взяти його на роботу, або їжу, яку ви плануєте покласти у холодильник, тоді потрібно загортати матовою стороною всередину, а глянцевою – назовні.

Джерело: Главред

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень