У центрі Рівного невідомий на електросамокаті збив 7-річну дитину і зник. Хлопчик – у лікарні

Поліція розшукує винуватця

Сталося це напередодні на майдані Незалежності у Рівному.

У відділі комунікації поліції Рівненщини повідомили, що 31-річна мама гуляла зі своїм 7-річним сином у пішохідній зоні, як хлопчика наїхав невідомий на електросамокаті та втік. Із закритою черепно-мозковою травмою та забоями дитину госпіталізували.

За фактом порушення транспортних правил слідчі розпочали досудове розслідування.

Нині поліцейські розшукують особу, причетну до правопорушення. Винуватця ДТП просять проявити свідомість та звернутися до поліції самостійно.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень