У Білорусі шукають «добровольців» для ПВК та по всій республіці проводять бойову підготовку

Кілька батальйонів залучили до посиленої охорони кордону

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

На всіх полігонах Білорусі місцеві збройні сили почали проводити заходи із бойової підготовки. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Збройні сили республіки Білорусь проводять заходи оперативної та бойової підготовки на полігонах по всій території країни. До чотирьох батальйонних тактичних груп залучено для виконання завдань з посилення охорони українсько-білоруського кордону, – йдеться у повідомленні.

Також, як відомо Збройним силам України, на території сусідньої республіки проводять відбір так званих «добровольців» для комплектування нових підрозділів приватної військової компанії (ПВК). Однак наразі цю інформацію уточнюють.

Крім того, на сьогодні залишається імовірність завдання ракетних і авіаційних ударів з території республіки Білорусь по об’єктах військової та цивільної інфраструктури  в Україні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень