Росія вимагає від Білорусі перерізати наші Київ-Чоп і «варшавку»

США тим часом не можуть визначити, чи росія взагалі призначала у себе відповідального за воєнний наступ на Україну

Генштаб росії вимагає від білорусі розпочати військову операцію в Україні. Про це повідомляє військовий журналіст Андрій Цаплієнко із посиланням на розвідку:

Генштаб РФ вимагає від Білорусі розпочати військову операцію в Україні з метою перерізання трас Київ-Чоп та Київ-Ковель.

 

Але командування армії Білорусі поки що розуміє, що не зможе виконати це завдання. Йде робота з особовим складом та накопичення резервів російської підтримки, повідомляє розвідка, - йдеться у його повідомленні.

Тим часом американські фахівці збентежені тим, як керує військове керівництво росії військовими діями в Україні. У США так і не змогли визначити, чи призначила взагалі рашка воєначальника, який відповідає за захоплення нашої держави, адже штурм окупанта дезорганізований.

За словами двох представників Міноборони США, без вищого командувача підрозділи з різних військових округів московії, які діють у різних частинах України, схоже, змагаються за ресурси, а не координують свої зусилля.

Підрозділи, які брали участь у різних російських наступах на території України, не змогли з'єднатися, кажуть ці джерела, і схоже, діють незалежно - без всеосяжного оперативного плану. Крім того, висока імовірність, що в них серйозні проблеми зі зв'язком.

Фото ілюстративне. Один зі знешкоджених російських танків
Фото ілюстративне. Один зі знешкоджених російських танків

Солдати та командири іноді використовували комерційні стільникові телефони та інші незахищені канали зв'язку, щоб спілкуватися один з одним, що для нас - великий плюс.

Експерт вважає, що росія могла непомітно призначити найвищого командувача для спостереження за вторгненням, але навіть США не змогли ідентифікувати цю людину — стан бойових дій показує, що він некомпетентний, йдеться у матеріалі CNN.

Зауважимо, що це вторгнення рашистів також відзначалося надмірною кількістю жертв серед високопоставлених російських офіцерів. На сьогодні, за даними ЗСУ, загинули вже більше десятка осіб вищого офіцерського складу рф-ії.

Джерело: ТСН / ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень