Ти жалюгідний: Стівен Кінг засудив Дональда Трампа через вибори

«Гірший за будь-яку історію жахів, яку я писав» (с)


Популярний американський письменник Стівен Кінг відреагував на вибори президента США. Він обурений тим, що Дональд Трамп не може визнати свою поразку. Через це "король жахів" опублікував допис на своїй офіційній сторінці у твіттері.

Він жорстко розкритикував колишнього президента та назвав його жалюгідним.

Ти програв, ти жалюгідний, самоназваний, інфантильний мужик. Поступися і йди до біса, – написав Стівен Кінг.

Окрім того, після виборів "король жахів" писав про те, що інколи перемагають і "хороші хлопці". Президентство Трампа він вкотре назвав жалюгідним. Варто зазначити, що й раніше письменник не виявляв приязні до колишнього президента. Він називав його "некомпетентною гантелею" і казав, що Дональд "гірший за будь-яку історію жахів, яку я писав".

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень