Через коронавірус люди скуповують книги Стівена Кінга

А також Альбера Камю та Діна Кунца

Через поширення вірусу COVID-19 у світі збільшився попит на художню літературу про епідемії, пише STUDWAY.

Найпопулярнішими серед читачів стали роман «Чума» Альбера Камю, «Протистояння» Стівена Кінга й «Очі темряви» Діна Кунца.

Цікаво, що

науково-фантастичний трилер «Очі темряви» Кунца розповідає про вірус «Ухань-400» – біологічну зброю, яку створив Китай, щоб знищити населення. Головний герой книги – хлопчик Денні – має імунітет до вірусу. Його схопили під час походу зі скаутами і ув’язнили для проведення медичних дослідів.

Нагадаємо, спалах коронавірусу 2019-nCoV бере свій початок в китайському місті Ухань, проте ніякого зв’язку між романом та епідемією не встановлено, адже свій трилер Кунц написав у 1981, а ім’я вірусу на «Ухань-400» змінив у 1989.

Книга Кунца зайняла третє місце у рейтингу Amazon, а продаж електронних примірників зріс на 3000%.

Роман «Чума» французького письменника-екзистенціаліста Альбера Камю описує вигадані події в алжирському Орані, життя якого змінилося, коли в місті оголосили про епідемію чуми. Попри те, що «Чума» – це алегорія нацистської окупації, з поширенням вірусу продаж книги на Amazon зріс на 150%.

«Протистояння» Стівена Кінга розповідає про пандемію, що вбила майже все населення світу і небагатьох вцілілих, які намагаються їй протистояти. За декілька днів попит на роман виріс на 163%.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень