«Тут - ціле нелегальне містечко», - фотограф зафіксував мешканців Рівненського сміттєзвалища

Фотограф з Рівного Олександр Шахманцір побував на Рівненському міському сміттєзвалищі

Олександр Шахманцір

Враженнями про це поділився із Радіо Трек:

- На Рівненському сміттєзвалювальному полігоні збираються видобувати газ метан. А я працюю екскаваторником. І оскільки потрібно було вчора працювати на сміттєзвалищі, щоб готувати місце для видобутку газу, не міг не взяти з собою фотоапарат. Виявилося, що тут дуже цікаво. Адже на полігоні діє ціле нелегальне містечко безхатченків. У кожного з них - своє місце серед сміття, свої м'яке крісло, тапчан, столик. У кожного - свій собака. Є також у безхатченків диван для збору гуртом. Оселилися вони переважно у ямах між сміттям, тобто там, де затишніше і не так задуває вітер. Кажуть, що у безхатченків навіть є своя наглядачка.   

За словами Олександра Шахманціра, окрім безхатченків, на сміттєзвалище приходять задля заробляння коштів. Приміром, збирають тут папір, мідний дріт і здають скупникам.

Також око фотографа уздріло на полігоні викинуту з автомобіля гору помідорів, яку перебирали завсідники сміттєзвалища. Куди їх подінуть, чи не здадуть продавцям на базарі, - хтозна. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень