Біля Рівного бачили вантажівки зі львівським сміттям

Вони рухалися по трасі зі сторони Дубна.

Так колись блокували сміттєвози зі львівським сміттям біля Золочівського сміттєзвалища на Львівщині (фото zolochiv.net)

Наполохані рівняни звернулися до редакції Радіо Трек із запитанням, чи, бува, не на рівненський сміттєзвалювальний полігон постачають відходи зі Львова, де переповнене сміттєзвалище.

Ми адресували це запитання керівнику Комунального автотранспортного підприємства 1728 Ростиславу Кралюку:

У нас на полігон не везуть. Ми не захороняємо львівське сміття. У нас нема ні договорів, нічого. До нас в регіон не возять. До нас не звертались. Бачте, ми – не власник. Власник полігону – міська рада. Нам передано його  користування. Ми ці питання не вирішуєм. До нас вони не зверталися. Але бачте, можуть їхати через Рівне, можуть їхати десь далі. Може, на Волинь, може, десь на Київ їдуть. 

 

Якщо Вам буде відомо більше на цю тему, чи у вас є фото, які підтверджують те, що сміття таки возять на Рівненський сміттєвий полігон, просимо повідомляти нам про це за допомогою вайбер-контакту 063 734 106 і 4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень