Турки будуватимуть безкоштовне житло в Україні. Хто може претендувати?

Верховна Рада ратифікувала договір між урядами України та Туреччини про співробітництво у сфері будівництва

Йдеться про будівництво житла для представників кримськотатарського народу, а також пільгових категорій громадян України, - повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на Укрінформ.

Документом передбачається надання Турецькою стороною безповоротної допомоги шляхом будівництва 500 квартир для представників кримськотатарського народу і пільгових категорій громадян України.

 

У місті Миколаїв – 200 квартир, в Херсоні – 200, і ще 100 – у Києві.

У рамках реалізації рамкової угоди товари, обладнання та механізми, а також будівельна техніка (в тому числі тимчасово ввезені), які необхідні для виконання будівельних робіт, звільняються від сплати податків, митних зборів і будь-яких інших обов'язкових платежів, що стягуються на території України відповідно до національного законодавства.

Крім того, земельні ділянки, на яких за угодою здійснюватиметься будівництво житла в рамках проєкту, на період будівництва не є об'єктами оподаткування платою за землю.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень