Турки будуватимуть безкоштовне житло в Україні. Хто може претендувати?

Верховна Рада ратифікувала договір між урядами України та Туреччини про співробітництво у сфері будівництва

Йдеться про будівництво житла для представників кримськотатарського народу, а також пільгових категорій громадян України, - повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на Укрінформ.

Документом передбачається надання Турецькою стороною безповоротної допомоги шляхом будівництва 500 квартир для представників кримськотатарського народу і пільгових категорій громадян України.

 

У місті Миколаїв – 200 квартир, в Херсоні – 200, і ще 100 – у Києві.

У рамках реалізації рамкової угоди товари, обладнання та механізми, а також будівельна техніка (в тому числі тимчасово ввезені), які необхідні для виконання будівельних робіт, звільняються від сплати податків, митних зборів і будь-яких інших обов'язкових платежів, що стягуються на території України відповідно до національного законодавства.

Крім того, земельні ділянки, на яких за угодою здійснюватиметься будівництво житла в рамках проєкту, на період будівництва не є об'єктами оподаткування платою за землю.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень