"Рівненський буквар" з'явиться у школах обласного центру

Це унікальне видання готує товариство «Просвіта» спільно з майстринею Оленою Медведєвою, яка уже зібрала матеріали про найцікавіші історичні, географічні та мистецькі факти про Рівне та область. Таким чином малеча не лише вивчатиме нові літери, але й пізнає багато маловідомих фактів про свій рідний край. А детальніше про те, що собою являтиме «Рівненський буквар», розповіла його автор Олена Медведєва:

– Захотілося розповісти дітям в абетковому порядку те, чим багата наша Рівненщина. Різні факти, які є в нас на нашій землі. Довідаються, що в селі Верба Дубенського району колись народилася Мотря Братійчук, в честь якої названий астероїд. А ми цього не знали. Етно-музеї, які тільки є. За наше відроджене ткацтво, серпанковий одяг, собори... І дітки зможуть вивчати і літери одночасно, і нашу землю.

Варто зазначити, що до створення «Рівненського букваря» залучають і школярів. Так, перед учнями 33 шкіл обласного центру стоїть завдання оригінально намалювати якусь одну літеру, щоб пізніше включити ці малюнки до видання. Додамо, що презентувати готовий Рівненський буквар «Просвіта» сподівається уже в листопаді.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень