Про пішоходів подбають. Після трьох смертей у центрі Рівного

Сьогодні в Рівному обговорювали питання організації безпеки дорожнього руху. І вирішили встановити світлофор на найнебезпечнішому місці в центрі міста - на перехресті вулиць Соборної та Пушкіна

Виявляється, встановлення світлофора на перехресті Соборної-Пушкіна погоджене ще в березні. Але після нещодавньої ДТП, внаслідок якої загинула дівчина, це питання стало пріоритетним. Говорить начальник сектору безпеки дорожнього руху патрульної поліції Сергій Коханюк:

 

- Дійсно, наскільки я знаю, на перехресті Соборної-Пушкіна мають облаштовувати світлофорний об’єкт, який був узгоджений (схема його розташування) з органами Нацполіції 29 березня 2016 року. Після ДТП ми зафіксували неналежне утримання вулично-шляхової мережі, тобто, відсутність дорожньої розмітки.

 

Лише цього року на цій ділянці загинуло троє людей. Як пояснили чиновники, світлофор досі не встановлений через відсутність охочих взяти учать у конкурсі, який вже проводили двічі.

Між тим, у Рівному, попри збільшення кількості переходів, облаштованих світлофорами та освітленням, кількість постраждалих та померлих внаслідок ДТП зростає. За 9 місяців цього року у ДТП загинуло стільки ж людей, як впродовж усього минулого. Ще до кінця поточного року у місті планують забезпечити освітленням 20 переходів та встановити 10 світлофорів, говорить заступник начальника міського управління житлово-комунального господарства Володимир Лапюк:

 

- Ми забрали з експертизи проекти освітлення пішохідних переходів по всій вулиці Дубенській. Також на підході  пішохідні переходи на вулиці Степана Бандери і, можливо, наступної середи вже будуть готові проекти з освітлення переходів на Київській-Соборній. Крім цього, на цей рік заплановано облаштування шести перехресть світлофорними об’єктами. Виконуються роботи на вулиці Кобзарській. На експертизі знаходиться світлофорний об’єкт на вулиці Київській біля тресту зеленого господарства.

 

Ілона Радзівіл Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень