За голову облради вирішили голосувати першим питанням

На розгляд обласних обранців винесено лише одну кандидатуру

Триває сесія Рівненської обласної ради. Розпочалося засідання з 15-хвилинним запізненням, на початку депутати, а їх зареєструвалося 59, хвилиною мовчання вшанували загиблих в АТО земляків.

Згодом оголосили про створення позафракційного об‘єднання «Медики Рівненщини», до якого увійшло 9 депутатів-лікарів з 15-ти.

По тому про вихід із провладної фракції БПП заявили - екс-голова обласної ради Михайло Кириллов та Юрій Шарманський. А потім депутати вирішили питання про нового голову ради поставити на голосування першим. Хоча за результатами засідання Президії очікувалося, що нового голову оберуть, наприкінці сесії, розглянувши усі питання порядку денного.

Поки що голосування не розпочинали. Але на голосування винесено лише одну кандидатуру – першого заступника голови обласної ради, який за відсутності голови виконував його обов‘язки - Миколи Драганчука. Останній відмовився у зв'язку з цим вести сесію - через конфлікт інтересів. Тож нині на сесії облради головує Олексій Бучинський.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень