За голову облради вирішили голосувати першим питанням

На розгляд обласних обранців винесено лише одну кандидатуру

Триває сесія Рівненської обласної ради. Розпочалося засідання з 15-хвилинним запізненням, на початку депутати, а їх зареєструвалося 59, хвилиною мовчання вшанували загиблих в АТО земляків.

Згодом оголосили про створення позафракційного об‘єднання «Медики Рівненщини», до якого увійшло 9 депутатів-лікарів з 15-ти.

По тому про вихід із провладної фракції БПП заявили - екс-голова обласної ради Михайло Кириллов та Юрій Шарманський. А потім депутати вирішили питання про нового голову ради поставити на голосування першим. Хоча за результатами засідання Президії очікувалося, що нового голову оберуть, наприкінці сесії, розглянувши усі питання порядку денного.

Поки що голосування не розпочинали. Але на голосування винесено лише одну кандидатуру – першого заступника голови обласної ради, який за відсутності голови виконував його обов‘язки - Миколи Драганчука. Останній відмовився у зв'язку з цим вести сесію - через конфлікт інтересів. Тож нині на сесії облради головує Олексій Бучинський.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень