На заміну табличок декомунізованих вулиць пішло майже 100 тисяч гривень

У Рівному уже готові до заміни 70% таблиць на перейменованих вулицях

Згідно з нормами, таблиці, на яких написана назва вулиці (їх називають «аншлаги»), розташовують на будинках на початку та в кінці вулиці і на перехресті. На проміжних будівлях розміщають лише таблиці з номерами будинків. На їх виготовлення та монтаж виділили 95 тисяч гривень. За ці кошти приватний підприємець Андрій Наумчук, який займається виготовленням таблиць, зробив 167 аншлагів та 812 номерних знаків. Найперше із заміною таблиць впоралося ЖКП «Перспекитивне», адже у його складі декомунізовано лише дві вулиці - Олеко Дундича та Черняка, на яких уже прикріпили таблиці з новими назвами - генерала Безручка та Богоявленська відповідно.  Крім цього, ще два житлово-комунальні підприємства - «Галицьке» та «Покровське» - уже забрали у підприємця готові таблиці. На черзі «Західне» та «Сонячне», - повідомив начальник міського відділу житлового фонду Олександр Колесник:

 

- Вже замінили і повісили ЖКП «Перспективне» - це вулиці Олеко Дундича і Черняка. Замовляли на всі будинки. Виготовлялися «аншлаги» з назвою вулиці і номерні знаки. «Аншлаги» ставляться на початку і в кінці вулиці і на перехрестях, так як передбачається нормами, а на інших будинках вивішуються номери. ЖКП «Галицьке» вже забрало всю партію, вони в п’ятницю приступили до монтажу, і ЖКП «Покровське» теж забрало, приступили для монтажу. 

 

В середньому вартість одного «аншлагу» – 180 грн, а номерної таблиці - 40 грн.

До слова, ЖКП «Покровське» - одне з тих, до складу якого входить чи не найбільше перейменованих вулиць. Нагадаємо, всього на виконання закону про декомунізацію у Рівному змінили назву двадцяти семи вулиць. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень