Цього вікенду поліція Рівненщини працюватиме у посиленому режимі

Порядок в області забезпечуватиме понад 500 правоохоронців

Громадський порядок на Рівненщині впродовж тривалого вікенду забезпечуватиме близько пів тисячі правоохоронців та представників Національної гвардії. Тільки у Рівному працюватиме близько двох сотень правоохоронців.

І якщо у День прапору у Рівному у посиленому режимі чергуватиме 60 поліцейських, у День Незалежності їх працюватиме вдвічі більше. Поліція має достатньо сил для гарантування безпеки рівнян, говорить начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Рівненській області  Руслан Жук:

Поліція Рівненщини має достатньо сил, засобів та навичок, щоб гарантувати безпеку жителів і гостей нашого міста у ці святкові дні. Звертаюся до громадян із розумінням поставитися до посилених заходів безпеки. Бути пильним та повідомляти на оперативні лінії 102 та 101 про підозрілих осіб, підозрілі предмети та можливі провокації.   

 Поліція просить рівнян поводити себе толерантно під час проведення масових розважальних заходів у місті, та з розумінням поставитися до вимушених пересторог. 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень