ON-LINE

Щоб мали більше часу на дітей: рівненським мамам надають усі послуги в одній установі

п'ятниця, 09 серпня 2019
ЦНАП вчергове спрощує життя рівнянам

Довідки про перебування/не перебування особи на обліку у статусі безробітного відтепер видають у ЦНАПі. Насамперед, це стосується мам, які подають документи на отримання державних допомог сім’ям з дітьми. Ці послуги теж доступні у ЦНАПі нещодавно, з 1 серпня. Тож аби зібрати повний пакет документів і не змушувати клієнтів ходити різними установами, це за них робитимуть фахівці центру, говорить заступник начальника Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради Олена Павельчук:

- Відтепер, містянам не потрібно звертатися до центру зайнятості за довідкою про перебування/не перебування на обліку у статусі безробітного для отримання державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами особам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та допомоги на дітей одиноким матерям.

 

При зверненні наші відвідувачі мають чудову можливість зекономити свій час та замовити довідку під час подачі заяви та документів для отримання державних  допомог.

 

Для отримання цієї довідки при собі потрібно мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код для заповнення заяви.

Тепер рівняни можуть за одне звернення отримати свідоцтво про народження, зареєструвати місце проживання новонародженої дитини, подати документи на отримання державної допомоги (у зв’язку з вагітністю та пологами, при народженні, надання державної допомоги на дітей одиноким матерям), довідку про перебування/не перебування у статусі безробітного, і закордонний паспорт.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • У Рівному знайшли ID-картку

    У Рівному знайшли ID-картку на ім’я Козелець Дмитро Олександрович   ...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного