Ціни на опалення на Рівненщині замалі, а збитки - мільйонні

Тарифи треба дофінансувати або перерозглянути

Зростаючі тарифи на опалення не покривають витрати теплопостачальників на Рівненщині. Про це розповів заступник голови  Рівненської ОДА Віталій Ундір.

Збитків від таких тарифів в області вже нарахували 5,5 мільйонів гривень.

Нові ж ціни на послуги місцеві ради вже встановили 12 підприємствам області. Втім, у чотирьох з них тарифи лишаються збитковими, каже чиновник:

Разом з тим, встановлюючи тариф, ми маємо розуміти, що тариф має бути окупним. В іншому випадку місцеві ради мають дофінансовувати їх з місцевих бюджетів.

 

Наразі в нас склалася така ситуація, що підприємства «Радивилівтеплосервіс», «Рівнерайкомунеоергія», «Комунальник» в смт Смига та «Регіон Теплопостачання» у  Володимирці.

Тож у чотирьох містах тарифи на тепло місцеві ради мають перерозглянути. Незважаючи на це, Рівненщина розрахувалася за спожитий у цьому році газ на 114 %. 

Боргу за минулі періоди перед державою наша область має ще 150 мільйонів гривень. Частину сподіваються повернути в кінці опалювального сезону.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень