Чи буде тепло в оселях рівнян?

Комунальники мають власні умови

З початком похолодання рівняни почали скаржитися на низьку температуру в оселях. Втім, опалення у Рівному ввімкнуть лише тоді, коли середня добова температура протягом трьох днів становитиме нижче восьми градусів тепла. Про це сказав заступник міського голови Олексій Хмилецький:

Мешканці також сьогодні не дуже бажають запустити опалення, адже це недешево коштує. До прикладу, 25-го, 26-го числа середня добова становила + 13,4 градуси. Дещо зниження пішло 29-го та 30-го. Тоді середня добова температура була + 7,4 та +6,6.

Якщо температура й надалі знижуватиметься та виникатиме потреба в опаленні, комунальники прийматимуть рішення, каже чиновник.

Додає, що напередодні з цього приводу в Києві вже проводили селекторну нараду за участю керівників відповідних установ. Зараз у столиці перебуває й директор «Рівнетеплоенерго».

За словами Олексія Хмилецького, тепломережі вже готові до роботи.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень