Рівненську ОДА пікетують мешканці вулиць О. Пчілки та О. Олеся (ФОТО)

Люди вимагають, аби у їхніх оселях знову було тепло

"Чорний вівторок" для чиновників та посадовців Рівного та області обіцяли влаштувати рівняни. Таку назву має пікет, яким обурені мешканці вулиць Олександра Олеся, Руської,  Дворецької та Олени Пчілки погрожують Рівненській облдержадміністрації, міській раді та поліції.

Нагадаємо, минулими вихідними люди збиралися перекривати вулиці Рівного через холод у своїх квартирах. Також 7 січня через п’яних кочегарів, що не стежили за цією ж котельнею, температура повітря у квартирах прилеглих будинків не перевищувала 10-ти градусів тепла.

Людей не переконують аргументи представників "Укртепла-Рівне" про зношеність обладнання, а також те, що їм не доведеться платити за січень.

Окрім житлових будинків, котельня опалює ще онкодиспансер, тубдиспансер, залізничну лікарню, школу, дитячий садок. Додамо, що в суборенду тепломережі Товариство «Укртепло-Рівне» отримало торік. Тоді Товариство виграло тендер на обслуговування обласного онкодиспансеру. Договір чинний до літа 2017-го.

Люди ж хочуть, щоб, як і раніше, їх обслуговувало "Рівнетеплоенерго". Тоді, сподіваються, в їхні оселі повернеться тепло.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень