![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Про це сьогодні із владою домовились пенсіонери, які пікетували Рівненську ОДА та блокували рух маршруток на автостанції. Нагадаємо, ця ситуація виникла внаслідок того, що відсьогодні перевізник підвищив ціну за проїзд майже утричі. До цього часу проїзд коштував три гривні, а відсьогодні вісім. Це є наслідком того, що держава заборгувала перевізнику 200 000 гривень відшкодування пільгового проїзду за минулий рік і ще близько 50 000 – за перші три місяці 2016-го. Так, поспілкувавшись із владою, пенсіонери домовились, що тариф у квітні зросте тільки до чотирьох гривень, проте, якщо питання із компенсацією коштів перевізнику в облдержадміністрації не вирішать, то вже в травні проїзд коштуватиме п’ять гривень. Говорить керівник ГО «Союз перевізників України», Валентин Демчук:
– Перевізник змушений був піти на такий крок тому, що ні держава, ні місцевий бюджет коштів на компенсацію пільгових перевезень не передбачив. Там взагалі критична ситуація: 90% їздять пенсіонери, які по сьогоднішньому законодавству мають право на пільги. Перевізник, крім того, що є заборгованість за минулий рік, починаючи з цього року три місяці терпів, і дійшло до того, що потрібно щось змінювати. Оскільки автобуси потрібно ремонтувати, заправляти. Тих коштів, які отримує перевізник з перевезень, на це не вистачає.
Тож уже 27-го квітня чиновники та пенсіонери зустрінуться знову, аби до кінця владнати проблему із підвищенням ціни на проїзд із Рівного до садових ділянок в Новоукраїнці.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Патрульні поліцейські Рівного складатимуть присягу вже цього тижня
У Рівному поза «зеброю» збили жінку. Водія шукають
У Рівному пенсіонери заблокували рух маршрутки до Новоукраїнки (5 ФОТО)
Десятки пенсіонерів пікетують Рівненську облдержадміністрацію (ФОТО)
Українські школярі вчитимуться за підручниками рівненських авторів
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК