Десятки пенсіонерів пікетують Рівненську облдержадміністрацію (ФОТО)

В ці хвилини в ОДА проходить протест.

Кілька десятків пенсіонерів зібралися у приміщенні Рівненської облдержадміністрації і вимагають зниження проїзду у маршрутці, яка прямує від Рівного до садових ділянок в Новоукраїнці.

До цього часу проїзд коштував 3 гривні. Відсьогодні 8 гривень. Про мету візиту до адміністрації нам розповів один з пікетувальників, пенсіонер Полікарп Пашкевич:

Ціна змінилася майже утроє, було три гривні, а відсьогдні в автобусі бумагу повісили, що 8 гривнеь. І люди взбунтувалися, то ще не всі. Сьогодні наша задача - зустрітися з начальником відділу транспорту і відмінити це драконівське рішення. Якщо не буде скасовано ось це драконівське рішення  - берем лопати, граблі, заступи і ідем до Чугуннікова. Якщо він хоче працювати, от хай займається людьми, а не хоче - то хай іде. Чудеса! Товариші, прекращайте це все, тому що розмажемо і сліда не останеться, - каже Полікарп Пашкевич. 

Начальник управління транспорту і зв`язку ОДА Федір Мисюра перебуває на лікарняному, але пообіцяв прийти до протестувальників.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень