Цікаво і дорослим, і малим: у Рівному пройшов еко-фест (ФОТО)

11 вересня у Рівному відбувся еко-фестиваль «ЗЕЛО 2016». Цьогоріч подія зібрала безліч рівнян – усіх тих, кого цікавить питання екології та життя в гармонії з природою

[media=69615]

Упродовж дня у Парку культури та відпочинку для мешканців міста діяла еко-виставка. Демонстрували конструктори, які використовують альтернативні джерела енергії, зокрема енергію сонця та вітру. Малеча за допомоги батьків самостійно збирала конструкції та уважно вивчала, як вони працюють.

Круто, що уся сім’я корисно та весело провела час. Коли ми з сином складали вітряк, то більше дізнались і про саму альтернативну енергетику – поділилась враженнями від заходу пані Наталія.

Зацікавила еко-виставка і дорослих.

[media=69614]

Поки малеча роздивлялася вітряк та гралася машинками, які їздять на сонячній енергії, батьки цікавилися реальними прикладами впровадження альтернативної енергетики в побуті та перевагами кожного з її видів – розповіла представник ОПОРИ Олена Чудінович.

На згадку про захід дорослі також отримали інформаційні матеріали «Чиста енергія – чисте майбутнє».

[media=69613]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень