У Рівному покажуть «Військово-польовий АРТ»

Виставка представить речі із зони АТО, які за допомогою народних майстрів перетворилися на витвори мистецтва.

Серед артоб’єктів – протитанкова граната «Муха», розписана в петриківському стилі, прикрашене традиційною вишивкою військове обмундирування, ікони із соломи на ящиках для набоїв тощо.

Загалом Проект об’єднав понад 70 митців народного декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва із 22 областей України.

Суть проекту – перетворити військові предмети із зони АТО на арт-об’єкти із національною символікою. Мета – продемонструвати, як невимовна жага до життя, прагнення краси та гармонії пробиваються крізь жахи війни, а добро неодмінно перемагає зло.

Під час презентації проекту народні майстри України проведуть майстер-класи з вишивки, флористики та плетіння із соломи.

Ініціатором реалізації проекту виступила Асоціація «Україна-Франція». У проведенні виставки на Рівненщині сприятиме управління культури і туризму Рівненської ОДА.

Відкривається виставка15 вересня, у Рівненському міському палаці культури «Текстильник». Урочиста презентація – о 14.00.

Виставка триватиме впродовж місяця.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень