У неділю рівнян запрошують на «Парафест Рівне»

Цієї неділі у парку імені Тараса Шевченка відбудеться соціально-культурний фестиваль громадських ініціатив людей з інвалідністю «Парафест Рівне».

Такий фестиваль у нашому місті проводять вже вдруге.

Як розповідає Керівник обласного осередку Міжнародної християнської соціальної організації «Родина Кольпінга», Валерій Забродський, до участі у заході вже зреєструвалися 15 організацій:

Метою Фестивалю є поширення інформації про громадські організації людей з обмеженими можливостями Рівненщини, формування у широкого загалу адекватного ставлення до неповносправних, ознайомлення з їхнім життям, потребами, діяльністю та творчими здобутками.

У програмі фестивалю заплановані презентації, творчі виставки та концерт. Додамо, що дійство відбудеться у неділю, 12 червня, на літній естраді в центральному парку міста. Початок об 11.00.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень