У неділю рівнян запрошують на «Парафест Рівне»

Цієї неділі у парку імені Тараса Шевченка відбудеться соціально-культурний фестиваль громадських ініціатив людей з інвалідністю «Парафест Рівне».

Такий фестиваль у нашому місті проводять вже вдруге.

Як розповідає Керівник обласного осередку Міжнародної християнської соціальної організації «Родина Кольпінга», Валерій Забродський, до участі у заході вже зреєструвалися 15 організацій:

Метою Фестивалю є поширення інформації про громадські організації людей з обмеженими можливостями Рівненщини, формування у широкого загалу адекватного ставлення до неповносправних, ознайомлення з їхнім життям, потребами, діяльністю та творчими здобутками.

У програмі фестивалю заплановані презентації, творчі виставки та концерт. Додамо, що дійство відбудеться у неділю, 12 червня, на літній естраді в центральному парку міста. Початок об 11.00.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень