Церковники прокоментували учорашнє затримання на хабарі голови сільради-священика

Голову Зорянської сільради Михайла Олійника працівники СБУ затримали на хабарі біля Рівненської облдержадміністрації.

Голова сільради Михайло Олійник, який був священиком Свято-Михайлівської церкви у селі Старожуків Рівненського району, попався на хабарі у півмільйона гривень.  

Прес-служба Рівненської єпархії Української православної церкви Київського патріархату прокоментувала це затримання:

Відповідно до рішення Священного Синоду Української Православної Церкви Київського патріархату від 15 грудня 2015 року, 16 грудня 2015 року архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон видав Указ № 91, згідно з яким протоієрей Михайло Михайлович Олійник, будучи обраним 25 жовтня 2015 року Зорянським сільським головою, був звільнений від обов’язків настоятеля Свято-Михайлівської парафії села Старожуків Рівненського району, та почислений за штат Рівненської єпархії на період виконання повноважень керівника вищезазначеного органу місцевого самоврядування.

Таким чином, пояснила прес-служба парафії, на момент затримання протоієрей Михайло Олійник не був ні настоятелем Свято-Михайлівської парафії села Старожуків, ні кліриком Рівненської єпархії.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень