Церковники прокоментували учорашнє затримання на хабарі голови сільради-священика

Голову Зорянської сільради Михайла Олійника працівники СБУ затримали на хабарі біля Рівненської облдержадміністрації.

Голова сільради Михайло Олійник, який був священиком Свято-Михайлівської церкви у селі Старожуків Рівненського району, попався на хабарі у півмільйона гривень.  

Прес-служба Рівненської єпархії Української православної церкви Київського патріархату прокоментувала це затримання:

Відповідно до рішення Священного Синоду Української Православної Церкви Київського патріархату від 15 грудня 2015 року, 16 грудня 2015 року архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон видав Указ № 91, згідно з яким протоієрей Михайло Михайлович Олійник, будучи обраним 25 жовтня 2015 року Зорянським сільським головою, був звільнений від обов’язків настоятеля Свято-Михайлівської парафії села Старожуків Рівненського району, та почислений за штат Рівненської єпархії на період виконання повноважень керівника вищезазначеного органу місцевого самоврядування.

Таким чином, пояснила прес-служба парафії, на момент затримання протоієрей Михайло Олійник не був ні настоятелем Свято-Михайлівської парафії села Старожуків, ні кліриком Рівненської єпархії.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень