Вартість годинників затриманого Боровика – понад мільйон триста тисяч доларів

Тим часом, в мережі активно обговорюється вартість вилученої при обшуку в оселі Боровика колекції годинників.

Зокрема, журналіст РІА-новин Андрій Боєчко зауважує, що ЗМІ подали інформацію про вартість вилучених годинників у заступника прокурора рівненської області, яка не відповідає дійсності.

Боєчко пише, що 10 років видавав каталоги «наручних годинників». Він стверджує, що вартість годинників на оприлюднених – понад мільйон триста тисяч доларів, а не сто тисяч, як повідомили деякі ЗМІ.

Нагадаємо, напередодоні генпрокурор України Юрій Луценко повідомив, що у Рівному викрили мафіозне угруповання, яке займалося кришуванням незаконного видобутку бурштину на Рівненщині. У результаті спецоперації затримали заступника прокурора Рівненщини Андрія Боровика та ще чотирьох осіб. За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, всього під підозрою 32 особи.

Також учора Луценко опублікував фото з обшуків на Рівненщині, зокрема фотографії знайдених у Боровика годинників та бурштину.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень