Вартість годинників затриманого Боровика – понад мільйон триста тисяч доларів

Тим часом, в мережі активно обговорюється вартість вилученої при обшуку в оселі Боровика колекції годинників.

Зокрема, журналіст РІА-новин Андрій Боєчко зауважує, що ЗМІ подали інформацію про вартість вилучених годинників у заступника прокурора рівненської області, яка не відповідає дійсності.

Боєчко пише, що 10 років видавав каталоги «наручних годинників». Він стверджує, що вартість годинників на оприлюднених – понад мільйон триста тисяч доларів, а не сто тисяч, як повідомили деякі ЗМІ.

Нагадаємо, напередодоні генпрокурор України Юрій Луценко повідомив, що у Рівному викрили мафіозне угруповання, яке займалося кришуванням незаконного видобутку бурштину на Рівненщині. У результаті спецоперації затримали заступника прокурора Рівненщини Андрія Боровика та ще чотирьох осіб. За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, всього під підозрою 32 особи.

Також учора Луценко опублікував фото з обшуків на Рівненщині, зокрема фотографії знайдених у Боровика годинників та бурштину.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень