ON-LINE

У школах Рівного навчатимуть рятувати життя

п'ятниця, 14 червня 2019
У кожному освітньому закладі створять центр із домедичної допомоги

На це депутати міської ради передбачили 450 тисяч гривень. Минулого тижня влада міста та громадська організація Рівне-ТАКМЕД підписала меморандум, який передбачає кілька етапів створення у місті умов для навчання людей надавати допомогу в екстрених ситуаціях до приїзду швидкої, коли важлива кожна секунда, говорить секретар Рівнеради Сергій Паладійчук:

- Перше що ми зробимо – почнемо створювати такі центри при школах. Далі будемо створювати подібні структурні підрозділи при лікарнях і великих підприємствах.

 

А в перспективі - це і створення в місті умов для розміщення дефібриляторів. У випадку, не дай Боже, якщо зупиниться серце у перехожого громадянина, чи якась сталася надзвичайна подія… Мало того, що його треба цей дефібрилятор мати, треба ще правильно ним користуватися.  

Сергій Паладійчук

Рівне - перше місто в Україні, яке впроваджує таку систему навчань з домедичної допомоги. Таким чином, у місті хочуть підвищити безпечність громадян. Адже за статистикою в Україні близько 40% людей, що мають інсульт помирають, ще 40% стають інвалідами, і лише 20% повертаються до свого звичного життя.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного