Фінансування найнебезпечнішої лікарні область перекладає на плечі платників податків Рівного?

Хоча лікується тут, мінімум, третина, а то й більше мешканців районів

Йдеться про приміщення обласного інфекційного відділення, яке у дуже плачевному стані.  Про ситуацію з фінансуванням ремонту закладу на засіданні бюджетної комісії міськради Рівного розповіла член комітету з охорони здоров'я громадської ради при облдержадміністрації Тамара Савінкова:

Всього міський бюджет виділив на інфекційну лікарню 2 мільйони 700 тисяч. В той час як субвенція обласного бюджету - 1 мільйон 148 тисяч. Тут уже картина зрозуміла: треба ставити питання, щоб співфінансування було області.

Тамара Савінкова

Тамара Савінкова пообіцяла, що докладе всіх можливих зусиль, щоб з обласного бюджету на ремонт у цьому медзакладі надали кошти. А голова бюджетної комісії Олег Карпяк висловив сподівання, що область долучиться до фінансування. 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень