ON-LINE

Садовий поїхав, сміття приїхало: три фури львівських відходів викинули на Рівненщині

вівторок, 28 листопада 2017
Ідентифікували походження сміття завдяки чеку зі львівської аптеки

На Рівненщині знову висипали кілька вантажівок львівського сміття. Це сталося 23 листопада, якраз на наступний день після візиту у Рівне мера Льовова Андрія Садового.

Три гори сміття виявили поблизу одного із сіл на території Березнівського району.

Про проблему на постійній комісії з екології в обласній раді повідомила сільський голова Кам’янської сільради Світлана Парфенюк:

Люди помітили три добротних кучугури сміття. Ми обстежували ділянку, викликали поліцію, я доклала про ситуацію керівнику району. Чому знаємо, що львівське сміття? Бо знайшли у кучугурах чеки з львівської аптеки. Поліція все зафіксувала. У нас на тому місці колись був хімічний склад і дорога туди заасфальтована. Склад сам у полі. Нині дорога та сам майданчик заасфальтовані. Це дуже зручно, бо фура там не "потоне".

Світлана Парфенюк підозрює представників одного з місцевих підприємств у тому, що вони показали це місце водіям фур зі львівським сміттям.

Поки правоохоронці шукають винних, сміття лежить на тому ж місці. Вивезти його звідти не можуть, бо у сільраді не мають на це грошей.

Члени постійної екологічної комісії обласної ради вирішили дочекатись результатів перевірки правоохоронців. І лише за її результатами  діяти. 

Зокрема, писати відповідні звернення до Львівської ОДА та в Адміністрацію Президента із проханням врегулювати це питання.  

Нагадаємо, у серпні цього року голова екологічної комісії обласної ради Володимир Валявка повідомляв про стан справ зі львівським сміттям.

З початку 2017 року в кількох районах області виявляли львівське сміття. Непотріб, вивезений зі Львова, виявляли навіть у Рівному. А торік у жовтні поблизу Дубна прямо на дорозі перекинулася фура зі львівським сміттям.

Ліна Захарова Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
  • Загублено посвідчення мами загиблого в АТО

    Напередодні у Рівному у тролейбусі №1 загублено посвідчення мами загиблого в АТО на ім'я...
  • У Рівному втрачено документи на прізвище Муляр

    В районі вулиці Княгині Ольги було втрачено посвідчення водія на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного