Рівне відмовило нардепу: несанкціоноване сміття біля «Агатівки» поки що залишиться на місці

Йому запропонували компроміс

Сміття, незаконно викинуте біля оздоровчого табору «Агатівка», рівненський сміттєзвалювальний полігон приймати не буде. Звернення народного депутата України Юрія Вознюка до міського голови з проханням прийняти чотири фури відходів на рівненське сміттєзвалище відхилили сьогодні на спеціальний комісії, яку скликали з цього питання.

Більшість членів комісії наполягли на тому, що полігон заповнений і варто один раз прийняти сміття з чужого району, як усі інші теж проситимуть вивозити сміття до Рівного. Натомість члени комісії запропонували нардепу Юрію Вознюку компроміс, говорить голова тимчасової комісії Святослав Євтушенко:

Зважаючи на стан, наповненість, період експлуатації рівненського полігону побутових відходів, вважаємо неможливим прийняти на захоронення сміття з міста Львів, у тому числі й зазначене Вами. Разом з тим повідомляємо, що на Рівненщині є низка сміттєзвалищ, які не так заповненні, як рівненське та можуть прийняти у себе зайве сміття.

Тому нардепу пропонують звернутися в управління екології Рівненської ОДА та попросити список цих сміттєвих полігонів. Тоді нехай Юрій Вознюк звертається до інших районів, які, можливо, погодяться приймати сміття у себе.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень