Рівне відмовило нардепу: несанкціоноване сміття біля «Агатівки» поки що залишиться на місці

Йому запропонували компроміс

Сміття, незаконно викинуте біля оздоровчого табору «Агатівка», рівненський сміттєзвалювальний полігон приймати не буде. Звернення народного депутата України Юрія Вознюка до міського голови з проханням прийняти чотири фури відходів на рівненське сміттєзвалище відхилили сьогодні на спеціальний комісії, яку скликали з цього питання.

Більшість членів комісії наполягли на тому, що полігон заповнений і варто один раз прийняти сміття з чужого району, як усі інші теж проситимуть вивозити сміття до Рівного. Натомість члени комісії запропонували нардепу Юрію Вознюку компроміс, говорить голова тимчасової комісії Святослав Євтушенко:

Зважаючи на стан, наповненість, період експлуатації рівненського полігону побутових відходів, вважаємо неможливим прийняти на захоронення сміття з міста Львів, у тому числі й зазначене Вами. Разом з тим повідомляємо, що на Рівненщині є низка сміттєзвалищ, які не так заповненні, як рівненське та можуть прийняти у себе зайве сміття.

Тому нардепу пропонують звернутися в управління екології Рівненської ОДА та попросити список цих сміттєвих полігонів. Тоді нехай Юрій Вознюк звертається до інших районів, які, можливо, погодяться приймати сміття у себе.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень