Львівське сміття возитимуть у Рівне легально?

Зокрема, з пропозицією допомогти Львову подолати «сміттєву» проблему звернулися учасники спілки учасників бойових дій та АТО «УВО»

Тож у зверненні йшлося про те, що Рівне повинне підтримати місто-сусіда та офіційно приймати на свої полігони сміття з Львівської області, аби те нелегально не викидали на узбіччя по всій країні. Робити це потрібно до вирішення проблеми на всеукраїнському рівні.

У своєму зверненні військові наголосили, що в зв’язку з цією проблемою у Львові можуть закритися школи та садочки через надлишок побутового сміття.

Представники спілки у листі також вказали, що у разі ігнорування проблеми готові вживати відповідних заходів. Частину листа зачитує секретар міської ради Сергій Паладійчку:

Якщо до 5 квітня 2017 року ви не зберетеся на спільну нараду і разом з місцевими радами не приймете рішення у допомозі громаді міста Львова, то ми  почнемо діяти згідно чинного законодавства України, а саме, будемо «заходити в гості» до голів обласних та міських рад, вимагатимемо скликання позачергових сесій та оперативного вирішення піднятого нами у цьому зверненні-вимозі питання

Тож депутатами Рівнеради було ухвалне рішення створити спеціалізовану комісію, що вивчатиме це питання. Її очолить Святослав Євтушенко.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень