ON-LINE

Львівське сміття возитимуть у Рівне легально?

середа, 29 березня 2017
Зокрема, з пропозицією допомогти Львову подолати «сміттєву» проблему звернулися учасники спілки учасників бойових дій та АТО «УВО»

Тож у зверненні йшлося про те, що Рівне повинне підтримати місто-сусіда та офіційно приймати на свої полігони сміття з Львівської області, аби те нелегально не викидали на узбіччя по всій країні. Робити це потрібно до вирішення проблеми на всеукраїнському рівні.

У своєму зверненні військові наголосили, що в зв’язку з цією проблемою у Львові можуть закритися школи та садочки через надлишок побутового сміття.

Представники спілки у листі також вказали, що у разі ігнорування проблеми готові вживати відповідних заходів. Частину листа зачитує секретар міської ради Сергій Паладійчку:

Якщо до 5 квітня 2017 року ви не зберетеся на спільну нараду і разом з місцевими радами не приймете рішення у допомозі громаді міста Львова, то ми  почнемо діяти згідно чинного законодавства України, а саме, будемо «заходити в гості» до голів обласних та міських рад, вимагатимемо скликання позачергових сесій та оперативного вирішення піднятого нами у цьому зверненні-вимозі питання

Тож депутатами Рівнеради було ухвалне рішення створити спеціалізовану комісію, що вивчатиме це питання. Її очолить Святослав Євтушенко.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
  • Загублено посвідчення водія на прізвище Бакай

    У Рівному було загублено посвідчення водія на прізвище Бакай Юрій. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного