Українці врятували молодого поляка від самогубства

Він збирався повіситися

Пригода трапилась кілька днів тому в лісі на півночі Польщі між селами Кєлпіно і Сомоніно. Четверо українців саме закінчили відбувати обов’язковий карантин після перетину кордону, йшли через ліс зі своїм польським товаришем Яном, щоб на природі з’їсти кебаб – найпопулярнішу страву польської вуличної їжі.

Дорогою до будки з кебабом хлопці побачили у лісі мотузку, яка звисала з дерева. Виявилось, що висів чоловік з петлею на шиї.

Секунда – і відізвався інстинкт – рятувати людину, поки ще не пізно! Ми його підхопили, вийняли з петлі і поклали на бік. Він виглядав, наче мертвий, але потім я почув, що він дихає. Я одразу викликав швидку допомогу, ­– згадує Євген, один із українців.

Медикам було важко знайти місце події, адже це було в лісі, складно було описати конкретне місце. Постраждалого госпіталізували і надали медичну допомогу. Пізніше виявилось, що самогубство намагався скоїти 25-річний поляк.

Чоловік залишився живим завдяки небайдужості хлопців, які його врятували. Роботодавець рятівників з України пообіцяв віддячити їм належним чином, коли дізнався про те, що сталося, - пише dziennikbaltycki.pl.

Радіо Трек у ТelegramViber: 063-73-4-106-4 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень