Українці врятували молодого поляка від самогубства

Він збирався повіситися

Пригода трапилась кілька днів тому в лісі на півночі Польщі між селами Кєлпіно і Сомоніно. Четверо українців саме закінчили відбувати обов’язковий карантин після перетину кордону, йшли через ліс зі своїм польським товаришем Яном, щоб на природі з’їсти кебаб – найпопулярнішу страву польської вуличної їжі.

Дорогою до будки з кебабом хлопці побачили у лісі мотузку, яка звисала з дерева. Виявилось, що висів чоловік з петлею на шиї.

Секунда – і відізвався інстинкт – рятувати людину, поки ще не пізно! Ми його підхопили, вийняли з петлі і поклали на бік. Він виглядав, наче мертвий, але потім я почув, що він дихає. Я одразу викликав швидку допомогу, ­– згадує Євген, один із українців.

Медикам було важко знайти місце події, адже це було в лісі, складно було описати конкретне місце. Постраждалого госпіталізували і надали медичну допомогу. Пізніше виявилось, що самогубство намагався скоїти 25-річний поляк.

Чоловік залишився живим завдяки небайдужості хлопців, які його врятували. Роботодавець рятівників з України пообіцяв віддячити їм належним чином, коли дізнався про те, що сталося, - пише dziennikbaltycki.pl.

Радіо Трек у ТelegramViber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень