«Тримаймо стрій!»: Гончаренка позбавили голосу у раді Європи після того, як він поставив пряме питання Меркель (ВІДЕО)

Олексій звинувачує в усьому – антисеміта з Росії, називаючи його словом із 3-х літер

20 квітня під час виступу в ПАРЄ народний депутат Олексій Гончаренко продемонстрував прапор України з дірками від російських куль, привезений з Донбасу. Після цього президент асамблеї Хендрік Демс перервав його промову та попередив про можливу відповідал

Як відомо, перебуваючи у Брюсселі, Олексій Гончаренко днями, крім всього іншого, поставив пряме запитання канцлеру ФРН фрау Меркель.

При цьому він також попросив її дати чітку відповідь. Гончаренко запитав:

«Путін убивця? Так чи ні?»

«Іх хабе айне фраге», - Гончаренко в ПАРЄ запитав Меркель німецькою: «Путін – убивця?»

Ангела Меркель прямо не відповіла, а сьогодні стало відомо, що Гончаренка позбавили на три місяці слова – під час засідань ПАРЄ.

Ось як це пояснює сам український депутат:

- Сьогодні сталася безпрецедентна подія. Регламентний комітет ПАРЄ позбавив мене слова на три місяці за доносом з боку голови російської делегації у ПАРЄ, віце-спікера Держдуми Росії Петра Толстого.

 

Цей негідник, українофоб, антисеміт, європофоб написав на мене скаргу, що я ображаю його і Путіна. І було прийнято рішення на три місяці забрати в мене слово. Але слово забирають не в мене, не в нашої політичної сили, слово забирають в України.

Далі вони хочуть покарати мене за український прапор, прострілений російськими кулями, який мені передали наші військові для того, щоб я його продемонстрував у сесійній залі ПАРЄ.

Я хочу сказати одне – Україні ніколи ніхто не зможе закрити рота! Ми будемо боротися і відстоювати свої права. Так було, так є і так буде.

 

А пану Толстому я хочу передати одне – ти негідник, ти знову можеш перекласти кожне моє слово і писати чергову кляузу, це максимум, на що ти здатний. У себя там, может, ты и граф Толстой, а у нас ты … простой.

Слава Україні! Тримаймо стрій!

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень