Третьокласниця з Рівненщини отримала приз від британського мистецького сайту

Про це на своїй сторінці у ФБ повідомив Сергій Штурхецький

За його словами, Соломія Співак (с.Війниця, Млинівський район) за малюнок "Магічне дерево" отримала перший приз січня 2016 року від британського сайту і навіть отримає премію у 35 фунтів!

 

Позитив рулить! Третьокласниця Соломія Співак (с.Війниця, Млинівський район) за малюнок "Магічне дерево" отримала перший...

Опубліковано Сергієм Штурхецьким 23 лютого 2016 р.

 

 

 

Зауважимо, що йдеться про сайт Look and Learn, галерея якого спеціалізується на освітніх зображеннях і з 2006 року проводить он-лайн змагання серед дітей. З моменту проведення таких конкурсів, Look and Learn витратив на призи дітям з 30 країн світу понад 15 тисяч фунтів.

Індивідуальна винагорода коливається від 20 до 35 фунтів.

Нижче – інші два малюнки нашої землячки Соломії Співак, що брала участь у конкурсі у віковій категорії 8-11 років, які можна побачити в он-лайн галереї Look and Learn

           

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень