Трагедія Бабиного Яру повторилася через 81 рік, – Шмигаль

Тоді загинули тисячі людей різних національностей

Сьогодні, 29 вересня, в Україні згадують жертв загиблих в урочищі Бабин Яр, що на околиці Києва.

Саме цього числа у 1941 році в Бабиному Яру почалися масові розстріли, які тривали два роки. За кілька днів нацисти розстріляли понад 30 000 київських євреїв. А за два роки окупації кількість жертв в урочищі сягнула 100 000 людей різних національностей.

Серед вбитих у Бабиному Яру були і хворі місцевої психіатричної лікарні, і роми, і радянські військовополонені, і мирні жителі. 

Здавалося, це жахіття залишилося назавжди в минулому. Але через 81 рік в Україні, у центрі Європи, це знову повторилося. Розстріли, масові поховання. Ті, хто влаштовував геноцид у 1941-му, і ті, хто влаштовує геноцид у 2022-му, — однакові злочинці, яким дорога лише до міжнародного трибуналу, – написав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Telegram.

Фото із сайту НВ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень