

Довідка за минулу добу
У Рівному з Усті витягли тіло чоловіка. Це сталося напередодні о 18-й годині в районі вулиці Жоліо К’юрі. Правоохоронці швидко встановили особу потопельника. Ним виявився 30-річний рівнянин Сергій, який раніше пішов з дому та зник. Детальніше про випадок розповідає інспектор головного управління ДСНС у Рівненській області, Дмитро Мельник:
– Виїжджав на допомогу підрозділ першої державної пожежно-рятувальної частини. Це було на прохання працівників Нацполіції, надання їм допомоги. Наші співробітники виїхали, за допомогою рятувального човна тіло чоловіка доправили до берега. Наразі правоохоронці з'ясовують всі обставини загибелі людини.
Варто зауважити, що у 2016-му році це вже не перший випадок утоплення в Усті.
Крім того, напередодні в області дві жінки вчинили самогубство через повішання. Перший випадок виявили близько п’ятої ранку в Рівному в дев’ятиповерхівці на вулиці Котляревського.
Також, вже ввечері близько сьомої години, в селі Стеблівка Здолбунівського району у власному господарстві покінчила життя самогубством громадянка Тетяна 78-го року народження, яка ніде не працювала. Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини смерті жінок.
Радіо Трек: НОВИНИ
З Польщі депортували 70 українців: усіх негайно відправили додому
Жіночої руки не вистачає: як виглядає будинок Поплавського, в якому замість дружини – прислуга
Категорично не заходьте на цвинтар через ворота: що важливо сказати, заходячи і йдучи з кладовища?
Мобілізація в Україні: кому треба з'явитися в ТЦК навіть без повістки з 1 травня?
Здивує багатьох: як українці називали один одного 100 років тому?
Як зробити рівнянам життя удвічі легшим? (Інструкція)
Напередодні у Рівному горіла квартира в дев’ятиповерхівці
Хатія Деконаїдзе їздила на бурштинові землі Рівненщини
У центрі Рівного з`явивилася собача буда
У Рівному зняли знаки, що забороняли проїзд Соборною. Патрульні штрафують недобросовісних паркувальників (20 ФОТО)
У Рівному поблизу мікрорайону Південного, знайшли автомобільний номер ВК 4722 ІО Власник може звертатися за номером: +380972381545
Знайдено посвідчення УБД видане Волошину Олегу Леонідовичу, забрати можна в КЕЧ м. Рівне. Контактний номер: +380972315064
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774