Підприємці намагалися розпочати торгівлю на ринку у Рівному. Поліцейські – зупинили

Хоча це зараз під забороною

Продавати фрукти та овочі намагалися сьогодні неподалік ринку Дикого у Рівному.

Нагадаємо, з 18 березня в області запровадили карантинні заходи, які тимчасово забороняють роботу ринків та магазинів, окрім продуктових.

Однак близько 5 години ранку кілька підприємців вирішити все ж реалізувати свій товар. Тож охоронці викликали поліцейських, розповіла власниця ринку Дикого Олена Нездюр:

Викликали патрульних наші працівники, адже вони були проінструктовані щодо роботи під час карантину.

 

Продати свій товар намагалися підприємці овочевої групи.

 

Це, на жаль, друга сторона медалі.

Людей не попередили про можливий карантин, а у них був закуплений товар з обмеженим терміном придатності. 

 

До речі, приїхали торгувати не лише наші підприємці, а й з району.  

Олена Недзюр зауважила, що через припинення торгівлі на ринку Дикого без роботи залишилось близько трьох тисяч людей.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень