Топ-7 речей, які треба прибрати з домівки перед Новим роком

«Порядок на столі — порядок у голові»

Чи пам'ятаєте ви приказку «Порядок на столі — порядок у голові»? Колись давно вона здавалася мораллю, яка вже набридла. Ну навіщо прибирати, якщо безлад особливо не заважає? І взагалі, як це пов'язано з думками.

У новий рік краще входити з «чистими» думками, де оселяться нові плани, ідеї та мотивація для їх втілення у життя. Навіть якщо сил на повноцінне генеральне прибирання і тотальне розхламування не залишилося, можна викинути хоча б кілька речей. Це вже допоможе зробити будинок і голову чистішими.

Від яких речей варто позбутися перш за все

Зіпсовані і зламані предмети

Чашки з відколотими ручками, тріснутий тазик, роздерту котом штору, неробочий тостер, який ви збиралися віддати у ремонт, але у підсумку купили новий.

Якщо ви не полагодили щось у перші кілька місяців, швидше за все, вже й не полагодите.

А такі речі, навіть якщо ними досі ще можна користуватися, виглядають непрезентабельно, займають місце і псують настрій. Тож у будинку тримати їх не варто.

Морально застарілий одяг

У шафі вже рік висить сукня або блузка, яку ви купили на захід, але одягнули лише кілька разів? Або улюблена спідниця, яку ви не носили з часів старших класів? Карнавальний костюм, у якому у 2010‑му святкували Хеллоуїн?

Якщо ви не одягали усе це понад рік, то шансів на те, що речі вам знадобляться, майже немає.

Сміливо можна позбавлятися від них.

Непотрібні папірці

Нескінченні чеки, флаєри, листівки, каталоги їжі на винос, газети, зім'яті серветки, інструкція від блендера, у якого лише одна кнопка, тощо.

Це лише здається, що усе це не займає багато місця і не заважає.

 

Або ви заводите цілу коробку для непотрібних папірців (навіщо?), або доводиться постійно думати, куди покласти черговий буклетик, а потім наштовхуватися на цю макулатуру у кухонних ящиках, комодах, кишенях або вазочці для ключів.

Не треба так. Зберіть усе і відправте на смітник, а те, що можна — здайте на переробку.

Речі з категорії «Колись стане у нагоді»

Маленький блокнотик з кошенятами на кожній сторінці, який вас змусили купити на касі книжкового. Золотава рамочка для фото, яку вам подарували на Новий рік, а вона не вписалася в інтер'єр. Фігурна овочерізка, яку ви придбали, захопившись рекламою.

Тут те ж саме правило, що й з одягом: якщо ви довше за 12 місяців предметом не користувалися, він буде роками займати простір у квартирі, переїжджати з вами на нові місця, а потім дістанеться у спадок вашим дітям.

Сміливо позбавляйтеся від цього.

Речі на майбутнє

Ви купили сукню, яка на розмір менша за ваш, сподіваючись, що колись схуднете і зможете у неї влізти. Або піджак, що більший на розмір, щоб носити його, коли накачаєтеся. Або повний комплект підручників і зошитів з французької, щоб вчити мову, коли у вас нарешті з'явиться вільний час.

Ну а фінал історії ви й без цього знаєте: речі лежать і щоразу нагадують вам про ваші нереалізовані плани.

Вдома потрібно залишати лише ті предмети, які викликають приємні емоції і спогади. А ті речі, які, навпаки, постійно змушують вас засмучуватися, потрібно викидати у першу чергу.

Даремні подарунки та сувеніри

Ну, знаєте, усі ці фігурки поросят, які подарували у рік Свині, крихітний рушник зі страшненькою трояндочкою, сумнівної краси магнітик на холодильник та інше. Такі речі лише збирають пил, а око не радують. Геть!

Прострочені продукти

Відкрита три місяці тому банка томатної пасти, маленькі пакетовані соуси, підозрілі домашні консерви, ліки з вичерпаним терміном придатності, старі парфуми і скислі лосьйони для тіла.

Передивіться вміст свого холодильника, аптечки, кухонних шаф, поличок у ванній.

Зверніть увагу на дату виготовлення продуктів і рекомендований термін використання, а також умови зберігання.

 

І рішуче викидайте те, що лежить занадто давно або зберігалося неправильно.

Тут вже ви ризикуєте не лише місцем у квартирі, але й своїм здоров'ям.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень