ТОП-5 вакансій, доступних кожному

Робота, де завжди потрібні люди

У будь-який час, навіть у кризові періоди, можна знайти привабливе та надійне місце роботи. Якщо ви шукаєте роботу терміново, зверніть увагу на декілька типів вакансій, популярних і потрібних завжди. 

Які вакансії в Україні завжди наявні? 

В Україні завжди є попит на спеціалістів зі сфери обслуговування, будівництва, транспорту, торгівлі. Якщо вам потрібна робота в Україні терміново, то завжди можете розраховувати на посаду: 

  • продавця;
  • касира;
  • водія;
  • адміністратора;
  • менеджера. 

Продавців та касирів завжди запрошують до роботи у великі мережі супермаркетів. Продукти, побутова хімія, одяг, будівельні матеріали — ці товари завжди мають попит, продаються великими обсягами. Кількість точок продажу зростає, тому постійно є потреба в нових кадрах. Стати продавцем або касиром можна навіть без досвіду роботи, тому на таку вакансію може розраховувати кожен, хто шукає роботу.

Також можна влаштуватися на посаду адміністратора вхідної лінії та оператора кол-центру. Така робота зазвичай дозволяє більш вільно вибирати графік, це може бути повна або часткова зайнятість. Популярність цієї вакансії пов'язана з поширенням онлайн-торгівлі, великою кількістю інтернет-магазинів. Вони мають власні кол-центри або відділи роботи з покупцями, де адміністратори та оператори опрацьовують заявки з сайтів.

За наявності водійських прав можна стати водієм таксі або громадського транспорту. Таксисти можуть користуватися як власними, так і службовими авто. Досвід роботи також вимагають не завжди. 

Без стартового капіталу та спеціальної освіти можна стати менеджером з продажів. Це може бути й роздрібна, і гуртова торгівля. Зазвичай менеджери мають не лише ставку, а й відсоток від продажів, тому є можливість впливати на власні доходи. 

Робота з частковою зайнятістю в Україні

Серед вакансій із частковою зайнятістю на сервісі OLX Робота завжди можна знайти пропозиції для прибиральників, вантажників, водіїв, різноробів. Серед них чимало пропозицій зі щоденною оплатою.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень