То що ж таке доджбол і як пройшов перший фестиваль у Рівному?

У Рівному з ініціативи Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» пройшов перший фестиваль з доджболу.

У спортивному залі РДГУ за перемогу боролися сім студентських команд. Все відбулося на рівні: з жеребкуванням і поділом команд на групи. Першим чемпіоном з доджболу у Рівненській області стала команда Ф-32.

То що ж таке доджбол?

Традиційно у доджболі змагаються дві команди по 6 гравців, які за допомогою спеціальних м'ячів намагаються вибити всіх суперників. Гра не має обмежень по віку і статі, та не потребує додаткової фізичної підготовки. А якось в Альбертському університеті (Канада) вирішили відмінити обмеження щодо кількості учасників і студенти встановили світовий рекорд – на майданчику одночасно перебувало 4979 гравців і 1250 м’ячів!

А починалася історія доджболу з ігор школярів. Згодом провели найпростіші змагання, почали формуватися клуби та створюватися федерації. І коли у 2011 році створили міжнародну федерацію доджболу, яка об’єднала національні федерації США, Канади, Гонконгу, Малайзії, Нової Зеландії та Австралії, ця гра отримала світове визнання.

Існує три різновиди доджболу: змагання у закритих приміщеннях, пляжний доджбол та доджбол на батутах. Найбільш популярним є гра у закритих приміщеннях. Саме з цього варіанту доджболу вже 5 років проводяться чемпіонати світу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень