Між рівненськими дітьми триває боротьба за «Кубок вулиць» (ФОТОЗВІТ)

Восьмий щорічний фестиваль

У Рівному сьогодні розпочався щорічний фестиваль з вуличного футболу «Кубок вулиць 2017».

Команди, в складі яких прості дворові хлопчаки, змагатимуться сьогодні та завтра на двох футбольних майданчиках, що розташовані на вулицях Коновальця та Мельника.

В перший день змагаються команди до 14 років, а наступного – до 17 років включно, розповідає суддя змагань Сергій Яремчук:

Торік ми робили змагання для однієї вікової групи, тому багато дітей ображалися: «Як ми можемо грати зі старшими?!». Тому цьогоріч ми розділили їх на дві категорії – до 14 та 17 років, аби їм було цікавіше та усі мали шанси отримати медалі та кубок переможців.

Всього до змагань долучились 12 команд з Рівного та ближніх сіл.

На полі грають по шість гравців з кожної сторони. Переможцями перших двох матчів стали діти з Корнина, які обійшли місцеву команду «Фаворит» з рахунком 2:1.

Хлопці з вулиці Мельника перемогли молодшу за себе «збірну» вулиці Макарова з сильним відривом – 8:1.

Серед кожної вікової категорії буде по три команди призери, які отримають безкоштовні квитки на наступний матч команди «Верес U21»

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень