То чиї ж автобуси?

В Рівному днями резонансним стало питання про те, де вироблені автобуси, що передала обласна влада в користування районам

Зокрема, на засіданні бюджетної комісії Рівненської обласної ради виникла суперечка щодо того, де вироблені автобуси, що днями передали для використання в районах. Зокрема, депутати облради Микола Кучерук та Олександр Савчук висловилися про те, що автобуси мають російське походження, і вони на власні очі бачили, що «кожна деталь підписана «Зроблено в Росії». Натомість, начальник управління освіти Григорій Таргонський переконував членів комісії, що транспорт вироблений в Харкові. Втім, навіть якби й автобуси були «родом з країни-агресора», область не має права від них відмовитись згідно з Законом.

Я хочу довести до відома всіх депутатів. Дійсно, ми вивчали всі заборонені товари, на які є заборона на закупівлю в Російської Федерації. То, на первеликий жаль, автобуси або шкільні автобуси взагалі не підпадають під цю продукцію. Тобто, ми говоримо теоретично, що якби й російський виробник заходив (на ринок – прим. ред.), в нас правових підстав відмовити не було.

На засідання комісії виносилося рішення про виділення коштів на придбання нової партії автобусів «Мрія». Проте, в світлі останніх подій, депутати голосувати за це рішення відмовилися. Також піднімалося питання про експертну перевірку виробництва та походження транспортних засобів, однак конкретних рішень депутати так і не ухвалили.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень