Надання екстреної медичної допомоги на Рівненщині є неефективним

Існує велика нестача персоналу та фінансів

На сьогодні в області функціонує 91 медична бригада, що на 25 менше, ніж того вимагає нормативний показник. Також із загальної кількості бригад лише п’ять і тільки в Рівному є повністю укомплектованими. Це команди, в яких є лікар, фельдшер, медсестра та водій. Тому зазвичай на виклик їдуть лише фельдшер із водієм. Таким чином, щоб відповідати нормативному документу, який регламентує створення бригад, в області потрібно дореєструвати ще понад 430 посад. Велика недостача існує і в фінансовому забезпеченні. Про це детальніше розповів виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я ОДА Ігор Добровольський під час колегії Рівненської ОДА:

– Ми розуміємо, що основна ціль нашого підрозділу - це вчасно доставити медичного працівника до хворого, або хворого до медзакладу. Тобто заклад потребує матеріальних ресурсів для даної доставки - це автомобільний транспорт. Тільки видатки, які не можуть покрити нашу потребу до кінця року, складають майже 2,5 мільйонів гривень.

Також Ігор Добровольський розповів, що напруженою є ситуація і з медтранспортом. За його словами, понад 48% наявних автомобілів, які нині експлуатуються на Рівненщині, вичерпали свої ресурси. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень