«Терористи керуються не християнськими цінностями»: Епіфаній відреагував на російську атаку

«Ми маємо протиставити злу – нашу єдність» (с)

Предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній прокоментував чергову масовану російську атаку на Україну.

Він зауважив, що «терористи керуються не християнськими цінностями, не принципами моралі, але пристрастями: гнівом, заздрістю, нечутливістю, страхом та ненавистю».

Коли ми протистоїмо країні-терористу, імперії зла, яка щоденно руйнує наші будинки, вбиває наших братів і сестер, найперше, що ми маємо протиставити злу – нашу єдність, силу та любов. Любов є руйнівною для зла, адже той, хто любить, не може бути байдужим.

 

Доки ми любимо, ми допомагаємо одне одному, підтримуємо одне одного, плекаємо найкраще в собі та захищаємо своїх ближніх, – каже митрополит Епіфаній.

Джерело: Апостроф

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень