Тепло – здорожчає у 1,5 раза, гаряча вода – на 33 грн: У Рівному планують підняти тарифи

Це вже друга спроба

Сьогодні рівненський виконком знову намагатиметься підвищити тарифи на тепло та гарячу воду. Ці послуги надає 5 компаній.

Нагадаємо, перша спроба була наприкінці грудня. Але тоді голосів для ухвалення рішення не вистачило.

Після цього депутатам Рівнеради влаштували депутатський день і намагалися переконати в обґрунтованості нових розрахунків саме Рівнетеплоенерго.

Відповідно до проєкту рішення, вартість опалення збираються збільшити у півтора раза, а куб гарячої води стане дорожчим на 33 гривні.

Однак варто наголосити, що через мораторій під час воєнного стану та пів року по його завершенню, для споживачів фактично нічого не зміниться. Усі платитимуть за тарифами, які діяли 24 лютого. А різницю тепловикам відшкодовуватимуть із державного бюджету.

Та через 6 місяців після скасування воєнного стану розраховуватися доведеться за тарифами, які вже діятимуть на той час.

ОНОВЛЕНО

Питання про підвищення для рівнян тарифів на тепло та гарячу воду сьогодні не розглядатимуть. Засідання виконкому скасували через відкриття амбулаторії у Квасилові. Про це Радіо Трек повідомила Світлана Мельник із пресслужби Рівнеради.

На коли перенесли виконком – поки невідомо, розпорядження міського голови щодо нової дати засідання ще немає.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень