Тепер в Україні даватимуть субсидії на обслуговування лічильників тепла і води: що це змінить

Відповідні зміни ухвалили в уряді

Уряд змінив форму заяви на отримання субсидії, та додав пільги на обслуговування лічильників води й тепла для приміщень з індивідуальним опаленням. Нові пільги надаватимуть до 1 травня 2022 року.

- Встановити, що пільги та житлові субсидії споживачам комунальних послуг та власникам (співвласникам) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання, на внески за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку води та теплової енергії (за умови їх застосування) надаються до 1 травня 2022 року, — йдеться в постанові Кабміну.

Разом з тим споживачі, які мають борг з оплати абонентського обслуговування за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг або обслуговування внутрішньобудинкових систем понад три місяці можуть втратити субсидію.

Обласні державні адміністрації мають змусити постачальників тепла та води передати інформацію органам соцзахисту про перехід від сплати внесків за обслуговування та заміну лічильників до плати за абонентське обслуговування для одержувачів житлових субсидій та пільг.

За матеріалами UNN

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень