Субсидії таки урізали, а збільшені соціальні нормативи працюватимуть тільки у «червоних зонах»

В уряді скасували норму щодо збільшення соціальних нормативів ЖКГ на 50%

Зміни щодо призначення субсидій ухвалили під час роботи Кабінету міністрів у середу. 

- Сьогодні вся країна перебуває у «зеленій» зоні, доходи українців почали рости, але водночас ми добре розуміємо, що епідемія коронавірусу не закінчилася.

 

По всьому світу йдуть нові спалахи, тому проєкт постанови передбачає продовження дії цього механізму, підтримки населення для тих регіонів, які з початку опалювального сезону виявляться у «червоній» зоні у разі нової хвилі коронавірусу», - пояснила міністр соціальної політики Марина Лазебна на засіданні Кабміну.

Людям не потрібно буде додатково звертатися до органів соцзахисту, збільшені норми будуть введені автоматично у «червоних» областях. Відомо, що ухвалена постанова змінює й деякі інші правила:

  • Житлові субсидії будуть призначатися у разі покупки квартири (будинку) протягом шести місяців після продажу іншої квартири (будинку), які були єдиним житловим приміщенням у власності особи, на підставі документів.
  • Скасовується норма про те, що субсидія може призначатися у разі, якщо зарплата становить менш як 50% середньої в Києві та Севастополі та менше ніж 20% в обласних центрах і містах обласного значення.
  • Вилучено норму про наявність мобільного телефону в осіб, які є претендентами на отримання житлової субсидії, оскільки з 1 травня 2021 вона надається виключно у готівковій формі.

За словами Марини Лазебної процес призначення житлових субсидій триває. Станом на початок серпня вони вже призначені для понад 2,3 млн домогосподарств.

Матеріали Слово і Діло 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень