Те, що ви побачили на картинці у першу чергу, вкаже на ваші сильні сторони

Швидкий тест

Цей психологічний тест розкриє, яка ви людина та у чому  ваші переваги. Просто скажіть, що ви побачили на зображенні вище?

Дерево

Ви завжди робите, а потім вже думаєте. Це свідчить про те, що ви дуже відкрита людина, яка не боїться впускати інших у свій внутрішній світ. Для вас щастя є тоді, коли все йде так, як ви планували. 

Руки

Ви прагнете до свободи та не любите визначених рамок. Також ви проявляєте хороші лідерські риси, які допомагають вам вести людей за собою.

Дівчина

Ви легко справляєтеся з будь-якими завданнями, адже завжди мислите раціонально. Ви правильно сприймаєте реальність. Фантазії — те, що здається вам чимось несуттєвим.

Джерело: Пошепки

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень