Що відбудеться з вами до кінця літа: тест у картинці

У майбутнє можна заглянути

Психологічний тест у картинці визначить ваше найближче майбутнє. Пропонуємо дізнатися, які зміни трапляться у вашому житті до кінця цієї весни.

Подивіться на картинку і визначить, що ви помітили першим. Ваша підсвідомість дасть підказку.

Чорний силует жінки

Вона є символом порядку та гармонії. Тому вам наразі не потрібно нікуди поспішати, зі своєї сторони ви вже зробили все можливе, щоб добитися успіху. Дуже важливо не дозволяти зовнішнім факторам порушити свою гармонію.

Жовте обличчя

Цей колір — символ радості і щастя, благополуччя і дорогоцінності. Він буде притягувати успіх в усі ваші справи. Якщо ви щось запланували, то найближчим часом отримаєте позитивні результати.

Лампочка

Вона символізує світло. Навіть якщо ви досі не можете знайти себе, важливо просто не сходити з обраного шляху. Будете слідувати світлу своєї душі, тоді у вас точно все вийде.

Джерело: МЕТА  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень