Скажіть, що ви бачите на картинці, і дізнаєтеся вашу особливість

Швидкий тест

Цей тест допоможе розкрити прихований бік вашої особистості.

Вам потрібно ще раз подивитися на картинку, яка зображена вище, та швидко відповісти, що ви побачили на ній у першу чергу

Біла виделка

Ви морально стійка людина, яка завжди дотримується своїх принципів, навіть коли це не зручно. Ви – герой нашого часу та захисник скривджених, адже завжди втручаєтесь, коли когось ображають, бо вважаєте, що це ваш обов’язок.

Три чорні пляшки

Ви завжди про всіх дбаєте і надто близько все берете до серця. Ви можете годинами аналізувати свою поведінку і довго думати про те, чи правильно вчинили. Ви часто шукаєте поради або підтримки у друзів чи рідних. Разом з тим ви дуже добра людина, яка вміє прощати.

Одна біла пляшка

Ви належите до тих людей, яким мало справи до інших. Вас важко образити, тому що вам начхати на думку чужих людей. Дехто вважає вас егоїстом, дехто – одинаком чи диваком. Часто буває так, що ви витаєте в хмарах і своїх фантазіях, але не чекаєте від життя дива і не схильні до боротьби з вітряками.

Джерело: Патріоти України

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень